KATEGORITË

Rreth nesh

INDUSTRI RIBO, një prodhues dhe eksportues i specializuar për llaç jo eksploziv të shtrirjes (agjent Demolition) dhe mjetet e shpimit. U themelua në 2008, në Zonën e Industrisë të qytetit Hezhou në Kinë. Ne kemi filluar me markë OEM dhe për të ndërtuar markën tonë (Thyerje Ribo) në 2013 vit.
Lexo më shumë
Enquiry TANI